O nas

Wspieramy ergonomię
biznesu.

Grupa Swedmach / Intra to producent i dostawca wyposażenia warsztatowego, przemysłowego i magazynowego. Nasza marka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w swojej dziedzinie w Skandynawii.

Dzięki rozbudowanej sieci dystrybutorów, Swedmach stał się uznanym liderem sprzedaży wyposażenia magazynów w Szwecji. W ciągu 30 lat działalności osiągnęliśmy ciągły wzrost, którym dzielimy się z naszymi dystrybutorami wyposażenia magazynów.

Naszym głównym celem jest poprawa warunków pracy ludzi. Staramy się dostarczać firmom nowej jakości sprzęt magazynowy i przemysłowy w rozsądnej cenie.

Naszą misją jest, aby każda firma poprawiła swoją przestrzeń magazynową poprzez optymalny dobór urządzeń z uwzględnieniem jakości i bezpieczeństwa. Naszym celem jest osiągnięcie do 2030 roku pozycji wiodącego dostawcy sprzętu przemysłowego w Polsce.

 

 

Swedmach – Twój partner w zakresie dostawy produktów

Firma Swedmach wchodzi w skład grupy S. Möller Invest AB. Swedmach Polska ściśle współpracuje z siostrzaną firmą Intra Materialhantering AB, szwedzką spółką działającą m.in jako centrum logistyczne dla krajów bałtyckich. Spółka została założona w 1991 roku i ma swoją główną siedzibę w Trelleborgu w Szwecji. 

Nasze międzynarodowe filie obejmują oddziały i magazyny we Francji, Estonii, Słowenii i Azji Południowo-Wschodniej. Sieć dystrybucji naszych produktów magazynowych sięga kilkuset firm w całej UE. Posiadamy certyfikaty jakości ISO 9001:2000 oraz ISO 4001:2004.

IntraSwedmach_Headquaters