O nas

Wspieramy ergonomię
biznesu.

Grupa Swedmach / Intra jest producentem i dostawcą wyposażenia warsztatowego, przemysłowego oraz magazynowego. Nasza marka należy do najbardziej rozpoznawanych w swojej branży w Skandynawii.

Dzięki naszej obszernej siatce dystrybutorów firma Swedmach stała się rozpoznawalnym liderem sprzedaży wyposażenia magazynowego w Szwecji. Przez trzydzieści lat działania osiągamy nieustanny wzrost którym dzielimy się wspólnie z dystrybutorami wyposażenia magazynowego.

Celem głównym naszej działalności jest polepszanie warunków pracy człowieka. Dążymy do tego by za rozsądną cenę wprowadzać nową jakość wyposażenia magazynowego i przemysłowego do przedsiębiorstw.

Naszą misją jest by sprawić że każde przedsiębiorstwo, w trosce o jakość i bezpieczeństwo, udoskonalało swoją przestrzeń magazynową poprzez optymalny dobór wyposażenia.  

Swedmach – Twój partner w zakresie dostawy produktów

Firma Swedmach wchodzi w skład grupy S. Möller Invest AB. Wraz z naszą bliźniaczą firmą, Intra Materialhantering AB, posiadamy swoje oddziały w Szwecji, Estonii, Francji, Słowenii oraz od niedawna w Polsce. Nasza produkcja odbywa się w Estonii i Wietnamie. Sieć dystrybucji naszych produktów magazynowych sięga kilkuset firm w całej UE. Posiadamy certyfikaty jakości ISO 9001:2000 oraz ISO 4001:2004.

IntraSwedmach_Headquaters